Fotoselli Kapı

Progate olarak fotoselli kapı sistemleri (Yana kayar kapı, dairesel kapı, hermetik kapı) konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile her türlü mekana uygun otomatik kapı sistemi üretebilmekteyiz.

Detaylı Bilgi
Döner Kapı

Progate döner kapılar; giriş-çıkışın çok yoğun olduğu (AVM, Kamu Kurumları vb.) yerler için kullanılabilecek, aynı anda giriş ve çıkış işlemi yapılabilen kullanışlı ve estetik ürünlerdir.

Detaylı Bilgi

otomatik kepenk ankara

Göz alıcı tasarım & kaliteli işçilik

Progate, ürünlerinin tamamını yenilikçi tasarım ekibi ile günümüz şartlarına uygun, modern görünüme sahip ürünler üretmektedir. Ancak kalite kontrol ekibimiz tarafından incelenen ve kusursuz çalışma prensibine sahip olan ürünleri piyasaya sürüyor ve bu sayede müşteri memnuniyeti elde edeceğimizi düşünüyoruz.

Firmamız kendi Ankara merkezli üretimhanesinde ürettiği çok çeşitli ürünleri tüm Türkiye'ye satışını yapmaktadır. Bu geniş yelpazede fotoselli kapı, otomatik kepenk, otomatik panjur, kollu bariyer, yana kayar bahçe kapısı, hızlı pvc kapı gibi başlıca ürünlerin yanında dış perde sistemleri, sineklik ve tente sistemleri gibi daha pek çok ürünün üretimini yapmaktadır. Sektörün liderlerinden SCS firmasının oluşumu olan Progate kendine münhasır çalışma prensipleri ile iş hayatına devam etmekte ve gelişen pörtföyüne daha nicelerini eklemektedir.

Devamı
fotoselli kapı sistemleri

Fotoselli kapı

Otomatik açılır kayar kapılar; dış ve iç mekanlarda kullanılmak için üretilen, farklı uygulama ve detay zenginliğine sahip, çok boyutlu özel çözümler sunan sistemleridir.

Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk sistemleri (alüminyum kepenk, çelik kepenk) iş merkezlerinde, mağaza girişlerinde kullanılan sarmal sistemdir.

otomatik kepenk sistemleri
kollu bariyer sistemleri

Kollu Bariyer

Kolu bariyer sistemleri; fabrika, konut, apartman ve sitelerin bahçe ve otopark girişlerinde güvenli ve kontrollü geçişi sağlamak amacıyla kullanılan sistemlerdir.

otomatik panjur sistemleri

Otomatik Panjur

Otomatik panjur sistemleri içindeki poliüretan köpük sayesinde önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar. Alüminyum panjur dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar önler. Hırsızlara karşı güvenliğinizi artırır.

Döner kapı sistemleri

Yoğun giriş çıkış gerektiren yapıların girişinde bu yoğunluğu kaldıracak bir sistem gerekmektedir. Bu sistem döner kapı sistemidir.

döner kapı sistemleri
hermetik kapı sistemleri

Hermetik kapılar

Tam sızdırmaz hermetik kapılar; hava koşulları kontrol altında olan ortamlar (hastaneler, klinikler, ameliyathaneler, ilaç şirketleri) için tasarlanmış sistemlerdir.

garaj kapısı sistemleri

Garaj Kapısı Sistemleri

Aracınızı hava koşullarından korumak, hırsızlığa karşı emniyete almak için kullandığınız garajlarınıza estetik ve pratik garaj kapıları sunuyoruz.

Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Özellikle büyük araçların kullanıldığı fabrika, depo gibi genişliği ve yüksekliği büyük mekanlarda yaygın olarak kullanılan sistemlerdir.

endüstriyel seksiyonel gaaraj kapısı
katlanır tip ve sarmal tip hızlı pvc kapı

Hızlı PVC kapılar

Tesisinizin iç ve dış mekanlarında, zorlu ve değişken hava şartlarında çalışması, yoğun trafikte yüzlerce kez açılıp kapanmasını sağlayan sistemler. Zaman israfının azaltılması, hava akımlarının asgariye indirilmesini sağlar.

Otomatik kapı sistemleri hakkında detaylı teknik bilgi edinmek için broşürümüzü indirin!

Otomatik kapı sistemleri (fotoselli kapılar, dairesel kapılar, döner kapılar, menteşeli ve yana kayar hermetik kapılar) hakkında aklınızda kalan tüm soruları cevaplayalım.

Katalogları Gör

Bize Ulaşın
 
  • Adres: İvedik OSB 1332. Sokak No: 82 İvedik - ANKARA
  • Telefon: +90.312 257 00 99
  • GSM: +90 542 737 63 16
  • Faks: +90.312 257 38 84
  • Eposta: info@progateplus.com
  • Fabrika Adres: Karaman Organize Sanayi Bölgesi 3. Cad. No: 28 KARAMAN
  • Fabrika Telefon: +90 338 224 12 80
Bizi Takip Edin