Alüminyum Kepenk Sistemleri

Alüminyum Kepenk Sistemleri

Güvenlik önlemlerine mimari ve estetik çözümler sunar. Modern tasarımıyla beklentinin üzerinde talep karşılayan alüminyum kepenk, poliüretan dolgulu ve ekstrüzyon (içi boş çift cidarlı) paletlerden üretilir. Uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilir yapısı sayesinde, kullanışlı ve bir o kadar da pratiktir. Zarif hattıyla ve fonksiyonel yapısıyla sıklıkla tercih edilen alüminyum kepenge ihtiyaç hâlinde UPS (güç kaynağı) sistemleri takılabilir. 

SCS titizliğinde imal edilen kusursuz mekaniği sayesinde son derece konforlu ve uzun ömürlü Alüminyum kepenklere her çeşit otomasyon uygulanır.

Gözünüz arkada kalmadan mekânınızı emanet edeceğiniz alüminyum kepenk sistemlerimiz farklı güçlerde motor seçeneği sunar.

Avantajları
Uzaktan Kumanda Kepenk sistemlerinde uzaktan kumandalı motorlarlar ile sisteme hareket verilmektedir.
Garanti Tüm kepenk sistemlerimiz 2 (iki) yıl garantilidir. Her ölçüdeki panjur için farklı güçte motor seçimi uzman ekibimiz tarafından özenle yapılır. Sizlere uzun yıllar güvenle kullanmak kalır. Motorlarımıza uzaktan kumanda, buton, anahtarlı şalter ve şifreli geçiş kontrol sistemleri bağlanabilmektedir.
Güç Kaynağı Desteği Kepenk sistemlerinde istenildiği takdirde UPS (güç kaynağı) sistemleri takılabilmektedir. Askı kilit ile alttan kaldırma kepenk sistemlerinin, askı kilitler sayesinde alttan kaldırılarak açılması mümkün değildir.
Alüminyum Kepenk Sistemleri
  • FOTOĞRAFLAR
  • VİDEOLAR
  • TEKNİK ÖZELLİKLER
  • TEKNİK ŞARTNAME
Parçalar
SC-77 ALÜMİNYUM POLİÜRETAN DOLGULU LAMEL SC-77 ALÜMİNYUM POLİÜRETAN DOLGULU LAMEL
DİKME DİKME
ALTPARÇA ALTPARÇA
BORU BORU
ARKA KUTU ARKA KUTU
ÖN KUTU ÖN KUTU
Ürün
Parçalar
YAN KAPAK YAN KAPAK
DİKMELİ U MAKARASI DİKMELİ U MAKARASI
PLAKALI RULMAN PLAKALI RULMAN
ÇELİK BORU BAŞI ÇELİK BORU BAŞI
REDÜKTÖRLÜ TÜP MOTOR REDÜKTÖRLÜ TÜP MOTOR
LASTİK FİTİL LASTİK FİTİL

Referanslarımız