Döner Kapı Sistemleri

Döner Kapı Sistemleri

Yüksek performansı, üstün güvenliği ve sağladığı konfor ile giriş çıkışın yoğun olduğu yerlerin bir numaralı tercihidir. Herhangi bir güce ihtiyaç olmadan otomatik çalışan döner kapı sistemleri, izolasyon özelliği ve enerji tasarrufu sağlar. Döner kapı sistemleri, sahip olduğu üstün özellikli Progate motoru sayesinde akıcı geçiş ve yüksek dayanıklılık sunar.

Ergonomik kullanım ve estetik görünüm açısında tasarlanan döner kapı sistemleri, kullanılan mekâna modern bir hava katar.

Avantajları
Kullanım Kolaylığı Sürekli giriş - çıkışın gerçekleştiği mekânlarda gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra kullanılmaya başlanan döner kapılar, mevcut sensörü sayesinde insan gücüne gereksinimi olmadan çalışmaktadır. Döner kapı algıladığı hareket sonrası dönmeye başlar ve bu dönüş esnasında bir taraftan giriş diğer taraftan da çıkış sağlanmaktadır.
Mimari Şıklık Döner kapı sistemleri kullanıldığı mekânlara ayrıcalık kazandırmaktadır. Yapının dış görünümü hoş bir görünüme kavuşurken kolay kullanımı sayesinde bu yapıya değer de katmaktadır.
Uzun Çalışma Ömrü Progate döner kapılar uzun süre durmaksızın çalışabilen Progate motor sayesinde sorunsuzca kullanılan ürünlerdir. Ürünlerimizin tamamı sürekli çalışma prensibi ile üretilmiştir.
Döner Kapı Sistemleri
  • FOTOĞRAFLAR
  • VİDEOLAR
  • TEKNİK ÖZELLİKLER
  • TEKNİK ŞARTNAME
Parçalar
Ürün
Parçalar

Teknik Şartname

Referanslarımız